příměstské tábory

DobroDruh

Tábor pro outdoorové děti od 3 let. Učíme se o přírodě v přírodě a snažíme se maximálně využít prostředí, kde zrovna jsme. Učíme se vidět přírodu krásnou v jakémkoli počasí. Učíme se vnímat okolí i ostatními smysly než jen zrakem.

Koňský tábor

Všechny činnosti na táboře jsou zaměřeny na koně, jejich péči, poznávání a v neposlední řadě i jízdě na nich. Budeme se učit „koňskou řeč“, praktické dovednosti při péči o koně, vyzkoušíme si jak srozumitelně a bezpečně s koňmi manipulovat, jezdit bez sedel i s nimi, chodit na procházky do přilehlých nádherných lesů.

LogoHipo

Tábor je zacílen v první řadě na děti s komunikačními problémy, opožděným psychomotorickým vývojem, vadným držením těla, ale nejen pro ně. Tábor je i pro děti, které mají rády zvířata, přírodu a rády si procvičí zdatnost svého jazyka.

Indiánský tábor

Indiánský tábor je velmi podobný táboru DobroDruh. Program s koňmi bude také 3x týdně, hlavní rozdíl je v tematicky zaměřených hrách a tvoření. Učíme se o přírodě v přírodě a snažíme se maximálně využít prostředí, kde zrovna jsme. Učíme se vidět přírodu krásnou v jakémkoli počasí. Učíme se vnímat okolí i ostatními smysly než jen zrakem.

Obraťte se na nás

Máte nějaké dotazy týkající se programu, přihlášky nebo jiných praktických záležitostí? Kontaktujte nás, rádi odpovíme na všechny vaše otázky.